Karrier lehetőség a KéK Cégcsoportnál

A KéK Cégcsoport Kft. 20 éves múltra tekint vissza és szolgáltatásai több mint 4,000 vállalkozást szolgálnak ki Magyarország szerte. Mutassa meg az általunk biztosított szolgáltatásokat másoknak, mindezt egy professzionális csapat tagjaként! Legyen a munkája a szenvedélye! Lépjen velünk kapcsolatba. Kiemelkedő juttatások és izgalmas karrier lehetőség várja nálunk.

Sales Consultant - Munkaköri leírás

Az új munkatárs feladata a KéK Cégcsoport által nyújtott szolgáltatások értékesítése. Tárgyalások vezénylése, szolgáltatások bemutatása és értékesítése KéK Cégcsoport ügyfeleknek.

Elvárások

Proaktív és kommunikatív személyiség. Igényes és talpraesett munkavégzés. Felelősség vállalás a munka és az ügyfelek iránt.

Előnyök a felvételhez

Angol nyelvtudás előny, de nem kritérium. Értékesítési tapasztalat előny.

Amit kínálunk

Rugalmasan végezhető munka. Rendszeres képzések és lehetőség a karrier fejlődésre.

A nyitott pozícióra jelentkezni a lenti kapcsolati űrlap segítségével lehetséges. Kérjük adja meg kapcsolati adatait, hogy felkeressük az interjú beszélgetéssel kapcsolatban.